środa, 18 listopada 2015

Vedic Art Bydgoszcz Toruń terminy


JEŻELI JESTEŚ ZAINTERESOWANA WARSZTATAMI VEDIC ART NAPISZ DO MNIE I USTALIMY DOGODNY TERMIN:
milelewa@o2.pl
602 301 468


Terminy warsztatów Vedic Art w 2020:


22-25 sierpień 2020 Solec Kujawski/k Bydgoszczy
17-20 październik 2020 Solec Kujawski/k Bydgoszczy

Vedic Art ®, to stworzona przez szwedzkiego artystę Curta Källmana metoda rozwoju osobistego. Podczas doświadczania poprzez 17 Zasad Vedic Art przypominamy, że jesteśmy Twórcami swojego życia.

Warsztaty Vedic Art mogą się odbywać 4 dni, 2 dni, 1 dzień lub godzinowo. Ustalamy dowolny termin dla potrzeb indywidualnych w weekendy, w dni tygodnia lub świątecznie. Warsztaty indywidualne lub grupowe, również dla firm, rodzinne i dla dzieci.


Jeżeli poczujesz taką potrzebę napisz : milekewa@o2.pl lub tel: 602 301 468... Ewa Miłek http://ewamilek.pl/Vedicart.aspx
Warsztaty Vedic Art, to droga zmierzania ku wyższej świadomości poprzez tworzenie. Podczas 4 dniowych warsztatów namalujesz obrazy zgodnie z 17 zasadami Vedic Art. Zasady te, to kompas, dzięki, któremu każdy odnajduje drogę do swojego serca i poznaje siebie, kim jest w swojej Istocie. Zasady łączą się w doskonałą całość, którą możesz doświadczyć przechodząc przez wszystkie 17 Zasad.
Inwestycja za warsztat Vedic Art: 1000 pln ( I stopień), 1000 pln (II stopień) 600 pln połowa warsztatu Vedic Art ( cały stopień trwa 4 dni I stopień lub II stopień).

Warsztat Zaawansowany: 6 VEDANGAS" - o siłach w przyrodzie, które współdziałają z 17- stoma Zasadami Vedic Art ( dla tych, którzy ukończyli II stopień Vedic Art)
6 VEDANGAS: ( 2 dni z malowaniem) 600 pln


WARSZTAT INDYWIDUALNY I stopień- 1700 pln
II stopień- 1700 pln
6 VEDANGAS- 1000 pln

Warsztaty Vedic Art w indywidualnym toku mogą się odbywać 4 dni, 2 dni, 1 dzień. Ustalamy dowolny termin dla potrzeb indywidualnych w weekendy, w dni tygodnia lub świątecznie. Warsztaty indywidualne lub grupowe, również dla firm, rodzinne i dla dzieci.Jeżeli poczujesz taką potrzebę napisz : milekewa@o2.pl lub tel: 602 301 468... Ewa Miłek http://ewamilek.pl/Vedicart.aspx

Warsztaty Vedic Art, to droga zmierzania ku wyższej świadomości poprzez tworzenie. Podczas 4 dniowych warsztatów namalujesz obrazy zgodnie z 17 zasadami Vedic Art. Zasady te, to kompas, dzięki, któremu każdy odnajduje drogę do swojego serca i poznaje siebie, kim jest w swojej Istocie. Zasady łączą się w doskonałą całość, którą możesz doświadczyć przechodząc przez wszystkie 17 Zasad. Warsztaty intuicyjnego malowania VEDIC ART są przeznaczone dla osób, które pragną doświadczyć siebie, czyli bycia w radości i Pełni Swojego Potencjału, są przeznaczone dla wszystkich i każdym wieku, dla osób, które nigdy nie malowały i dla profesjonalnych twórców. Poprzez intuicyjne malowanie rozbudza się wewnętrzna kreatywność oraz poszerza się świadomość, która obejmuje wszystko. Vedic Art to metoda pozwalająca przy pomocy 17 Zasad uaktywnić prawą intuicyjną półkulę mózgu. Wszystkie poznane zasady Vedic Art przekładają się na zaradność i kreatywność w życiu.

Warsztaty VEDIC ART są przeznaczone dla osób, które pragną doświadczyć siebie, czyli bycia w radości i Pełni Swojego Potencjału, są przeznaczone dla wszystkich i każdym wieku, dla osób, które nigdy nie malowały i dla profesjonalnych twórców. Poprzez intuicyjne malowanie rozbudza się wewnętrzna kreatywność oraz poszerza się świadomość, która obejmuje wszystko. Vedic Art to metoda pozwalająca przy pomocy 17 Zasad uaktywnić prawą intuicyjną półkulę mózgu. Wszystkie poznane zasady Vedic Art przekładają się na zaradność i kreatywność w
życiu.
Vedic Art... uaktywnia potencjały: DASZ RADĘ POTRAFISZ UMIESZ
 

Dzięki Vedic Art uzyskasz:
* pozbycie się negatywnych przekonań na temat tworzenia - malowania
* dostęp do własnego potencjału twórczego
* jeszcze lepsze poznanie siebie i swojej kreatywnej natury
* twórcze zasoby, które drzemią w Tobie
* połączenie z własną mocą i źródłami kreatywności


 

Ewa Miłek 86-050 Solec Kujawski ul. Nizinna 40
Bank Ochrony Środowiska 13 1540 1027 2102 7505 5231 0001
 

Wszelkie informacje: Ewa Miłek 602 301 468 lub mail: milekewa@o2.pl
zajrzyj również na moją stronę http://ewamilek.pl/Vedicart.aspx
na fc https://web.facebook.com/Vedic-Art--380334805337746/

Ewa Miłek https://web.facebook.com/Ewa-Miłek-954948627892415/

Techniczne informacje: Warsztaty odbywają się równocześnie w dwóch stopniach: I stopień podstawowy i II stopień zaawansowany.
Każdy ze stopni odbywa się w cyklu 4 dniowym lub weekendowo po dwa dni. Należy WYPOSAŻYĆ się W SPRZĘT MALARSKI: Płótna różnych wielkości, farby najlepiej akrylowe ( olejne dłużej schną), pędzle, swobodny, ochronny strój do malowania.


Podróż po 17 Zasadach Vedic Art przygody w odkrywaniu swoich wewnętrznych potencjałów poprowadzi:

EWA MIŁEK...doświadczona nauczycielka VEDIC ART od 2010 roku z Certyfikatem Międzynarodowym. Rekomendowany nauczyciel metody Vedic Art z Dyplomem Ekstra Kompetencyjnym, uprawniającym do prowadzenia kursów I i II stopnia Vedic Art oraz kursów 6 Vedangas.
Artystka malarka intuicyjna, twórczyni autorskich Mandal Uniwersalnych i Mandal Osobistych, malarka Opiekuńczych Aniołów na indywidualne zamówienie i energetycznych obrazów, arteterapeutka, numerolog, doradca życiowy- psychotronik po Studium Psychologi Psychotronicznej, duchowa uzdrowicielka. Od dzieciństwa postrzega świat energii i rozumie jego subtelny wpływ na człowieka. Aura człowieka i jej kolory intuicyjnie są przez nią rozpoznawalne. Autorskie Mandale Osobiste, Partnerskie, Ślubne, które tworzy dla indywidualnych osób pomagają w uzdrowieniu jak również wydobywają na światło dzienne piękno danej Duszy. Psychoterapeutka pracy z procesem, trenerka rozwoju i świadomego życia, szczególne osiagnięcia w psychologii twórczości i nowoczesnym podejściem do pracy z trudnościami życiowymi.
"Staram się dawać sobie i innym to, czego nasza istota potrzebuje na najgłębszym poziomie, wykorzystując wszelkie poznane mi techniki i narzędzia. Poświęcając obecną uwagę wsłuchuję się w potrzeby duszy, która manifestuje się poprzez kreatywne tworzenie"

" Idź za głosem własnego serca, ono wie, co dla Ciebie jest najlepsze"


Zapraszam serdecznie na warsztaty Vedic Art 

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza